Daugavpilī norisināsies 7.mūzikas un mākslas festivāls „Daugavpils ReStArt 2018”

Daugavpilī norisināsies 7.mūzikas un mākslas festivāls „Daugavpils ReStArt 2018”

Kopīgot šo videoklipu

Ievietot video Jūsu vietnē (HTML –kods)
Videoklipa izmēri:


Nupat izskanēja Muzikālais augusts, kas dāvāja daugavpiliešiem un pilsētas viesiem neaizmirstamus mūzikas baudīšanas brīžus, taču mākslas svētki ar to nebeidzas. Jau pavisam drīz, 14.septembrī , mūsu pilsētā ieskanēsies rudenīgie motīvi un sāksies 7.mūzikas un mākslas festivāls „Daugavpils ReStArt 2018”, kas solās būt patīkamiem pārsteigumiem un unikāliem koncertiem bagāts.

 „Daugavpils ReStArt” ir ne vien mūzikas, bet arī daudzu citu mākslas veidu apvienojums, kas ļauj izjust neaizmirstamas emocijas ikvienam mākslas cienītājam. Festivāla bagātīgo saturu atspoguļo arī tā nosaukums.

Arī šogad festivāls norisināsies mēneša garumā, no 14.septembra līdz 19.oktobrim. Tā daudzveidīgajā programmā tradicionāli būs iekļauti muzikāli priekšnesumi, izstādes un mākslinieciskās performances, kā arī interesanti starpdisciplinārie projekti. Taču apmeklētājus sagaida arī daži jauninājumi. Festivāls paplašinās ģeogrāfiju un šogad norisināsies ne vien ierastajās telpās, bet arī Cietoksnī atklātajā mākslas galerijā „Baltais zirgs”, un pat tik negaidītā vietā, kā „Ditton” tirdzniecības centrā. Latvijas valsts simtgadē tiks akcentēts pašmāju mākslinieku radošais sniegums.  Daudz patīkamu brīžu sola sagādāt arī īpašie uzlūgtie festivāla viesi.

Ar festivāla programmu drīzumā varēs iepazīties pašvaldības mājas lapā www.daugavpils.lv.  Aicinām sekot līdzi informācijai un no sirds izbaudīt 7.mūzikas un mākslas festivālu „Daugavpils ReStArt 2018”.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas speciālisti.