Turpinās ziedojumu vākšana Latvijas simtgadei veltītā pieminekļa būvniecībai

Turpinās ziedojumu vākšana Latvijas simtgadei veltītā pieminekļa būvniecībai

Kopīgot šo videoklipu

Ievietot video Jūsu vietnē (HTML –kods)
Videoklipa izmēri:


Šodien Daugavpils pilsētas domes Informācijas birojā (1. stāvā) uzstādīja caurspīdīgu kasti ziedojumiem Latvijas simtgadei veltītā pieminekļa būvniecībai. Objekta projekta tapšanu uzsāka pilsētas mazākumtautību centri un biedrības, kuras apvienojās biedrībā ,,Latvijai 100”.
Daugavpils pilsētas un novada pašvaldības atbalstīja šo aicinājumu veidot pieminekli, kas simbolizētu Latvijas valstiskumu. Sākās ziedojumu vākšanas process.
Pilsētai jau ir savas ziedojumu tradīcijas. Daugavpils vēsturiskā centra dominante - Vienības nams (Rīgas ielā 22a) uzbūvēts par ziedojumiem un valsts piešķirtajiem līdzekļiem.
Mūsu pilsētā atrodas Ledus halle, kas ir ceturtā lielākā Latvijā. Arī tās celtniecībai un tapšanai tika piesaistīti uzņēmēju ziedojumi.
Vieta jaunajam piemineklim tika izvēlēta diskusiju rezultātā. Un tas ir Vienības dārzs – vieta starp tāda paša nosaukuma laukumu un ugunsdzēsēju nodaļu.
Preses konferences laikā, kura notika Domē 6. martā, ziedojumu kaste jau sāka piepildīties. Pilsētas mērs, pašvaldības un tās uzņēmumu vadītāji jau ziedoja savus līdzekļus kultūrvēsturiskā objekta izveidošanai.
Visi, kas grib ņemt dalību ar saviem ziedojumiem šī vides objekta tapšanā, var atnākt uz Domi uz atstāt ziedojumu pieminekļa celtniecībai. To var izdarīt arī, pārskaitot ziedotos līdzekļus  biedrības  "Latvijai -100" kontā, kuru var atrast mājas lapā daugavpils.lv, banerī ,,Latvija 100 aicina ziedot”:
Biedrība "Latvijai -100" Kr. Valdemāra iela 1, Daugavpils
Reģ. Nr. 4000821123
Swedbanka Konts: LV30HABA0551039011616
Tālrunis uzziņām:  29461765
Domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa