Apkopoti Daugavpils svētku rezultāti

Apkopoti Daugavpils svētku rezultāti

Kopīgot šo videoklipu

Ievietot video Jūsu vietnē (HTML –kods)
Videoklipa izmēri:


15. jūnijā Daugavpils pilsētas domes konferenču zālē notika tikšanās, kurā  apkopoti un analizēti pilsētas 742. dzimšanas dienas svinību rezultāti. Domes vadība uz tikšanos aicināja valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvjus, sponsorus un visus tos, kuri svētku laikā nodrošināja pasākumu norisi, tīrību un kārtību ielās, parkos un laukumos, sargāja mūsu mieru. Klātesošie noskatījās video atskaiti par pilsētas svētkiem. Tie norisinājās nedēļas garumā, daži no svētku pasākumiem jau ir kļuvuši tradicionāli: otro gadu koncertu programma tiek atklāta Vecās Forštates mikrorajonā, bet A. Pumpura skvērā ir izveidots Ģimenes parks. Vērienīgākie kultūras pasākumi norisinājās pilsētas centrā.

IV Starptautiskais militārās mūzikas festivāls „Daugavpils 2017”, kurā piedalījās orķestri no sešām valstīm, norisinājās mūsu pilsētā Latvijas simtgades svinību ietvaros, tādējādi tas kļuva par valsts mēroga notikumu. Tādu pasākumu kā pilsētas svētki organizācija no atbildīgajām personām prasa pieredzi un lielas pūles: ir ne tikai iepriekš par visu jāvienojas, bet arī nepārtraukti jākontrolē situācija un jākoordinē dalībnieku rīcība.

Dienās, kad norisinājās galvenie svētku pasākumi, 9., 10. un 11. jūnijā, tiesībsargājošo iestāžu un komunālo dienestu darbinieki strādāja pastiprinātā režīmā. Policijas darbinieki operatīvi reaģēja uz pārkāpumiem, ko veica pamatīgi iereibušas personas, aizturēja nekārtību iniciatorus, cietušos nogādāja slimnīcā, meklēja un nogādāja pie vecākiem pazudušos bērnus, savukārt komunālo dienestu darbinieki vāca atkritumus, izveda konteinerus, tīrīja biotualetes, lai no rīta pilsēta atkal būtu tīra un viss aprīkojums derīgs turpmākai izmantošanai.

Daugavpils domes vadība pateicās tikšanās dalībniekiem par veiksmīgo svētku organizāciju un atgādināja par nepieciešamību izskatīt visus priekšlikumus un ierosinājumus, lai savlaicīgi sagatavotos pilsētas svētkiem nākamajā gadā.