25. februārī sāksies elektroniskā reģistrācija jauniešu vasaras nodarbinātības programmai

25. februārī sāksies elektroniskā reģistrācija jauniešu vasaras nodarbinātības programmai

Kopīgot šo videoklipu

Ievietot video Jūsu vietnē (HTML –kods)
Videoklipa izmēri:


Jauniešu vasaras nodarbinātības programmu Daugavpils pilsētas dome īsteno kopš 2011. gada vasaras. No tā laika apmēram 7 tūkstoši jauniešu varēja iegūt savu pirmo darba pieredzi, strādājot dažādos pašvaldības uzņēmumos vasaras brīvlaikā.

Programmas realizācijai pilsētas budžetā ieplānoti aptuveni 215 tūkstoši eiro, ar darbu sola nodrošināt 1085 cilvēkus. Tāpat kā pagājušajā gadā vienas darba maiņas garums būs 2 nedēļas. Darba diena ilgs no 4 līdz 8 stundām, atkarībā no jauniešu vecuma.

25. februārī pulksten 11.00 sāksies elektroniskā reģistrācija jauniešiem vecumā no 15 līdz 19 gadiem. Pusaudži vecumā no 13 līdz 15 gadiem reģistrējas programmai skolā pie mācību iestādes sociālā pedagoga.

Lai reģistrētos elektroniski, nepieciešams ieiet mājaslapā www.jaunatne.daugavpils.lv sadaļā NODARBINĀTĪBA un aizpildīt anketu.

Elektroniskā reģistrācija turpināsies līdz 9. martam.  Reģistrācija klātienē šogad nav ieplānota. Tie, kuriem nav pieejas internetam mājās, var izmantot publiskos bezmaksas interneta pieejas punktus bibliotēkās un izglītības iestādēs. Jaunatnes nodaļa nodrošinās pieeju internetam arī savās telpās visiem, kas vēlēsies. Tam ir nepieciešams vienkārši ierasties Saules ielā 5a darba laikā periodā līdz 9. martam, apsēsties pie viena no nodaļas datoriem un patstāvīgi piereģistrēties. Jānorāda, ka šāda reģistrācija nodaļas telpās nedod nekādas priekšrocības – jums vienkārši tiek nodrošināta pieeja elektroniskajai reģistrācijai. Pēc anketas aizpildīšanas neaizmirstiet nospiest pogu SŪTĪT un saņemt reģistrācijas kodu uz jūsu elektroniskā pasta adresi.

Tiem, kuri netiks iekļauti pamatsarakstā, tomēr pastāv iespēja tikt nodarbinātam. Bieži vien gadās tā, ka kādu ģimenes apstākļu dēļ tie, kuri ir sarakstā, strādāt nevar, tādā gadījumā rindas kārtībā darbs tiks piedāvāts tiem, kas ir rezervē. Darbavietas jauniešiem vasarā piedāvās 15 pašvaldības iestādes un pilsētas vispārizglītojošās skolas. Papildus informāciju var iegūt, zvanot uz Jaunatnes nodaļas tālruņiem 654-22309, 20286679.